Zadzwoń
do nas
Przyjedź
do biura
Kontakt

KONTAKT
Z BIUREM

SPRZEDAŻY

Stanisław Jasiński

695 185 033
stanislaw.jasinski@tdj.pl

Piotr Łaniak

785 500 973
piotr.laniak@tdj.pl

 

GODZINY

PRACY

Poniedziałek – Czwartek
7:00-18:00
Piątek  nieczynne
Sobota 8:00 – 14:00

KONTAKT Z NASZYM
EKSPERTEM FINANSOWYM

Marcin Mieszczanin

Ekspert Finansowy Open Finance SA
785 907 008
marcin.mieszczanin@open.pl

Magdalena Kata

Ekspert Finansowy Open Finance SA
785 907 678
magdalena.kata@open.pl

Biuro Sprzedaży

ul. Moniuszki 1a
42-672 Wieszowa

INWESTOR

TDJ Estate Sp. z o.o.

al. W. Roździeńskiego 1a
40-202 Katowice

Formularz Kontaktowy


Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (imię, nazwisko, nr telefonu, e-mail) przez Invest TDJ Estate Sp. z o. o. S.K.A. z siedzibą w Katowicach, Aleja Walentego Roździeńskiego 1A w celu:

uzyskania odpowiedzi na skierowane pytanie*kontaktu oraz korespondencji*promocji i reklamy produktów i usług, w tym poprzez wykorzystywanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących, zgodnie z Ustawą z dnia 16 lipca 2004 r. Prawo telekomunikacyjne.*

* proszę zaznaczyć cele przetwarzania, na które wyrażana jest zgoda
Zgoda na przetwarzanie danych osobowych może zostać wycofana w dowolnym momencie drogą elektroniczna na adres iod@tdj.pl. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.
Informujemy, że:

  • Administratorem pani/Pana danych osobowych jest Invest TDJ Estate Sp. z o. o. S.K.A z siedzibą w Katowicach, Aleja Walentego Roździeńskiego 1A, KRS:0000481498, REGON: 24339695200000, NIP: 6452538669.
  • W przypadku jakichkolwiek pytań zachęcamy do kontaktu z Inspektorem Ochrony Danych, który możliwy jest poprzez adres mailowy: iod@tdj.pl oraz pisemnie na adres naszej siedziby z dopiskiem „Inspektor Ochrony Danych”.
  • Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu uzyskania odpowiedzi na skierowane do nas pytania, nawiązania przez nas kontaktu i korespondencji oraz promocji i reklamy naszych produktów i usług na podstawie zgody (art. 6 ust. 1 lit a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679).
  • Pani/Pana dane osobowe nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany w tym również w formie profilowania.
  • Pani/Pana dane osobowe przechowywane będą do czasu wycofania zgody. Zgoda na przetwarzanie danych osobowych może zostać wycofana w dowolnym momencie drogą elektroniczna na adres iod@tdj.pl. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.
  • Ma Pan/Pani prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych.
  • Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne w celu odpowiedzi na skierowane pytanie, nawiązanie kontaktu oraz korespondencji a także, w przypadku zgody na marketing w celu przesyłania informacji promocyjnych i reklamowych produktów i usług Spółki.
  • Informujemy, że przysługuje Pani/Panu prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego jakim jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych.